יום חמישי, 26 באפריל 2018

איך לבחור את הצורה של הציפורן?


בניית ציפורניים היא שיטה להארכה של הציפורן הטבעית בתוך זמן קצר.
גם מי שלא ניחנה בציפורניים ארוכות, חזקות ויפות יכולה להשיג את המטרה בתוך שעה אחת של עבודה ולשדרג את המראה של הציפורניים ואת העמידות שלהן. 
בנייה לא מקצועית של הציפורניים עלולה להביא לפטריות ולזיהומים בציפורן הטבעית, ולכן חשוב לבחור טכנאית מיומנת ומנוסה הבונה את הציפורן מתוך שמירה קפדנית על ניקיון והיגיינה.איך לבחור את הצורה של הציפורן?יש חמש צורות בסיסיות של עיצוב הציפורן, ציפורן מרובעת, ציפורן עגולה, ציפורן בצורת אליפסה או אובאלית וציפורן מחודדת.

עיצוב של ציפורן מרובעת הוא העיצוב הנפוץ ביותר. מראה מרובע בעל צדדים ישרים מעניק לכל ציפורן יופי ושומר על ציפורניים בריאות וחזקות.

עיצוב  ציפורניים בצורת אליפסה הוא עיצוב קלאסי שתמיד באופנה. ציפורן בצורת אליפסה מתאימה לכל אורך של ציפורן ומעניקה גם לציפורניים קצרות, מראה של ציפורן ארוכה וקלאסית.

ציפורן מחודדת משלבת בין המראה של ציפורן מרובעת ושל ציפורן מחודדת. היא מעניקה את היתרון של ציפורניים חזקות, כמו בציפורניים המרובעות ושל מראה נשי וקלאסי.

ציפורניים במראה עגול הן ציפורניים שעוצבו בצורה ישרה בשני צדי הציפורן כאשר קצה הציפורן מעוגל. עיצוב של ציפורניים מעוגלות מתאימות ציפורניים קצרות, ובמיוחד לנשים האוהבות לבנות ציפורניים קצרות כדי למרב את הנוחות. למה כדאי לבנות ציפורניים?


בניית ציפורניים מאפשרת לכל אישה ונערה להציג ידיים מטופחות ונאות גם אם הציפורניים הטבעיות שלהן קצרות ולא מושלמות.

 במקרים רבים ציפורניים בנויות יפות הרבה יותר מאשר הציפורניים הטבעיות של האישה.

נשברה לך ציפורן טבעית? תיאלצי לחכות מספר שבועות עד שהציפורן תגדל. אם את בונה ציפורניים תוכלי להגיע מיד אל טכנאית הציפורניים, התיקון ייעשה בתוך שעה קלה ושוב תהיה לך ציפורן ארוכה יפה ומטופחת.

ציפורניים בנויות מעניקות לך מראה מטופח עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

בניית ציפורניים חוסכת זמן רב ואינה יקרה יותר מאשר טיפוח של הציפורניים הטבעיות. כאשר את מגדלת ומטפחת את הציפורניים הטבעיות את צריכה לקנות תכשירי טיפוח כמו לק, מסיר לק, צמר גפן וקרם להגנה על הציפורן. טיפוח הציפורן בבית גוזל זמן וקניית תכשירי הטיפוח יקרה. בבניית ציפורנים את מגיעה אל טכנאית הציפורניים אחת לשבועיים עד שלושה לטיפול של שעה, את משלמת עבור הטיפול, אך חוסכת עלויות רבות וזמן יקר.

 אם את כוססת ציפורניים ולא מצליחה להיפטר מהרגל זה, בניית ציפורניים תעניק לך גם ציפורניים יפות וגם תגמול אותך מהרגל זה.


לכתבה הבאה איך לבחור נעלים לחצי כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה