יום חמישי, 29 במרץ 2018

קוסמטיקאית – מהעבר אל ההווה


קוסמטיקאית היא בעל המקצוע העוסקת בשימור, טיפול ושיפוץ הגוף, אך בעיקר באזור הפנים. 
מדי שנה יוצאות לשוק כאלף קוסמטיקאית חדשות אשר סיימו קורס לקוסמטיקה באחד מבתי הספר הפרטיים בארץ. 
עבודת הקוסמטיקאית אינה נמצאת בפיקוח של משרד הבריאות או כל גורם רשמי אחר וכל מי שסיימה את הקורס יכולה לעבוד במקצוע. 
אם אתם מחפשים קוסמטיקאית מקצועית מבין הקוסמטיקאית הרבות המציפות את השוק, הביטו על עור הפנים של החברים שלכם, אם התוצאות נראות לעין, כדאי גם לכם לבחור בקוסמטיקאית הזו.


קוסמטיקאית – מהעבר אל ההווה


בעבר כל קוסמטיקאית שתלתה שלט על מרפסת ביתה או על הקליניקה שלה קיבלה פניות רבות, אך בשנות האלפיים המגמה השתנתה והמודעות של האנשים לטיפולים הקוסמטיים ולחומרים הכימיים שבהם משתמשת הקוסמטיקאית גברה. 
כיום כדי להצליח במקצוע יש לרכוש השכלה במוסד מוכר, להשתמש בציוד חדיש ועדכני ובחומרים איכותיים שאינם גורמים נזקים לעור הפנים.

הקוסמטיקאיות של היום לא ניגשות לטיפול לפני שהן מאבחנות בצורה מקצועית את עור הפנים ומתאימות לו את הטיפול הייחודים ואת החומרים המתאימים.

בעידן המודרני קוסמטיקאיות מתמחות בתחומים שונים בענף הקוסמטיקה
יש קוסמטיקאיות המתמחות בטיפולי פנים המיועדים לשימור ולטיפוח, יש המתמחות בטיפולי אנטי אייג'ינג, יש המתמחות בטיפול בפצעי אקנה, יש המתמחות בהסרת שיער, ועוד.

בעבר הלקוחות של הקוסמטיקאיות היו רק נשים, אך במאה העשרים ואחת גם גברים מבקרים אצל הקוסמטיקאית. 
כיום אפשר לפגוש גברים רבים אשר אינם מסתירים את הביקורים בקליניקה של הקוסמטיקאית. 
ה"גבר החדש" של שנות האלפיים אוהב להיראות יפה ומטופח והוא מגיע אל הקוסמטיקאית למגוון טיפולים כמו הסרת שיער, טיפוח עור הפנים, מדיקור, פדיקור ועוד.


 קוסמטיקאית – מבט קצר על סוגי הטיפול הנפוצים

טיפולי קוסמטיקה לניקוי, לטיפוח, לחידוש עור הפנים ולהחדרת לחות. הטיפול נעשה בדרך כלל בקרמים ובמסכות מיוחדות שמטרתם לרענן את עור הפנים ולהעניק לו רעננות ומראה זוהר.

טיפולי אנטי אייג'ינג הם טיפולים שנועדו לעכב תהליכי הזדקנות. הטיפולים כוללים בין השאר פילינג, הזרקה או החדרה של אלסטין וקולגן לעור כדי לבנות מחדש את תאי העור המתים ולעודד צמיחה תקינה ובריאה של תאי העור החדשים.

הסרת שיער מאזורים שונים בגוף האישה או הגבר מתבצעת בשיטות שונות מתוך שימוש במכשור רפואי ייעודי ועדכני. בין השיטות הנפוצות, הסרת שיער בשעווה, בלייזר או בשיטת האפילציה.

עיצוב גבות ואיפור קבוע הם גם טיפולים שאותם מבצעות הקוסמטיקאיות. מטרת הטיפולים הם להעניק לכל אישה מראה מטופח באופן קבוע.

רוצה לעת איך לבחור שמלה לחצי כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה