יום חמישי, 22 במרץ 2018

איך להתאפר נכון לקראת היום הגדול


כל כלה חולמת להיראות זוהרת ויפה ביום החתונה, הרבה יותר יפה מאשר ביום רגיל, אך המציאות לעתים עלולה לאכזב. 
מי מאתנו לא חוותה, לפחות פעם אחת, את תחושת התדהמה כאשר הגענו לחתונה של חברה עדינה ומתוקה שדווקא ביום החתונה איפרו אותה כאילו להצגה, האיפור לא היה טבעי, הוא לא התאים לאופי של הכלה והפער בין היופי הטבעי שלה לבין המראה שהאיפור הקנה לה היה גדול. 
כדי להימנע מאכזבה, ליקטנו את הטיים הבאים. לגזור ולשמור.

 איך להתאפר נכון לקראת היום הגדול?


 את המאפרת כדאי לבחור על בסיס של המלצות. לכל אחת מכן יש חברה טובה או קרובת משפחה שהייתה מאופרת מדהים ביום החתונה, אל תהססו להרים טלפון ולבקש פרטים על אודות המאפרת, אין כלה שלא תשמח להמליץ על המאפרת שלה.

חודש לפני תאריך החתונה חשוב להיפגש עם המאפרת כדי לערוך איפור ניסיון. אל תדחו את הפגישה למועד מאוחר יותר, ככל שתאריך החתונה מתקרב הלחץ גובר ואתן לא תהיו חדות וממוקדות.

על המאפרת להכיר את האופי של הכלה ולהבין איזה סוג של טיפוס היא. האם היא בחורה שקטה וצנועה או אולי דרמטית ונועזת. האם הכלה נוהגת להתאפר כל יום בקביעות ולא יוצאת מהבית ללא איפור מוקפד או אולי זו בחורה שלא מתאפרת כל יום ומעדיפה את המראה הסולידי והשקט. כלות שאוהבות להתאפר בכל יום, הן כלות שימחו קצת להתפרע ביום החתונה ולהתנסות בלוק נועז יותר, לעומתן כלות עדינות ושקטות יעדיפו איפור טבעי שיכלול מייק אפ, סומק עדין, מסקרה, צלליות ושפתון בגוון טבעי.

את האיפור יש להתאים לשמלת הכלה. לכלה שבחרה שמלה קלאסית מתאים איפור קלאסי שיעניק לה מראה של ליידי ביום החתונה, לכלה שבחרה בשמלה נועזת ודרמטית, מתאים איפור פחות שגרתי ויותר נועז.

 חשוב להקפיד על שרידות האיפור כדי שתיראי יפה במשך כל הערב ולא רק בצילומים. באיפור כלה כדאי להשתמש בהרבה מייק אפ ופודרה כדי שלאחר מספר שעות, כשהעור יתחיל להפריש את השומנים הטבעיים שלו, הפנים שלכן לא ייראו מבריקות מדי כמו לאחר הזעה מרובה. מאפרת מקצועית תדע כמה מייק אפ יש למרוח ואיך למרוח אותו כדי שעל אף הכמות הגדולה, הוא ייראה טבעי ולא מלאכותי.

 אם יש לכן מחשוף גדול בשמלת החתונה, אל תשכחו לאפר גם אותו. זהו אזור רגיש שיש בו הבדלים בגווני העור וזה יכול להיראות מוזר אם הפנים שלכן ייראו חלקות, אך המחשוף לא יהיה אחיד ובגוון שונה. אם המאפרת לא מציעה לכן לאפר את אזור המחשוף, אל תתביישו לבקש ממנה.

יש לך תכשיטים ? רוצה לדעת איך לשמור עליהן לחצי כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה