יום רביעי, 21 במרץ 2018

להיראות יפה ואופנתית בכל מבנה גוף?


המילה אופנה היא התרגום העברי של המילה הלועזית: "מודה". 
הוויקיפדיה מגדירה את המילה אופנה כתכתיב חברתי לפריטים הנחשבים לנכונים ועדכניים בתחומים שונים כמו בתחום הביגוד,  בתחום הריהוט, בבילויים, בנימוסים ועוד, 
אך אין ספק כי כאשר אנו שומעים את המילה אופנה מיד עולה בנו האסוציאציה של אופנה בביגוד. 
חשוב לדעת אופנת הבגדים אינה מחייבת ואינה אחידה, מה שייחשב כבגד אופנתי בחברה החילונית, לא ייחשב כבגד מתאים ועדכני בחברה הדתית ולהיפך. 
ולכן גם אם אתן אוהבות להיראות אופנתיות לא תמיד מומלץ להיכנע לתכתיבי האופנה כי מי שתדע להתאים את הביגוד למבנה הגוף שלה תיראה תמיד אופנתית ויפה.


איך להיראות יפה ואופנתית בכל מבנה גוף?


בניגוד לעבר שבו אישה מלאה הייתה סמל לנשיות ויופי, בעידן שלנו נדמה כי ככל שאת רזה יותר  את יפה יותר. הבשורה הטובה היא שגם נשים מלאות יכולות להיראות רזות  ואופנתיות אם הן ידעו להתלבש נכון.

אם יש לכם עודף משקל, אל תלבשו בגדים העשויים מבדים אלסטיים הנצמדים לגוף ומדגישים קפלי שומן וקימורים לא רצויים. אל תלבשו גם בגדים עם פסים לרוחב והימנעו מבגדים בגזרה של עטלף.

כתפיים רחבות הן לא באופנה, לכן אם יש לכן כתפיים רחבות לבשו בגדים שיעניקו אשליה של כתפיים צרות. לבשו חולצות וז'קטים עם תיפורי כתפיים שאינם עוברים את קו הכתפיים. הוסיפו צעיפים או שרשראות ארוכות שיעניקו מראה של כתפיים צרות. אל תלבשו בגדים צמודים באזור המותניים, העדיפו תמיד בגדים רפויים ורחבים במותן כדי שייצרו איזון נכון בין המותן לבין הכתפיים.

אם יש לכם אגן גדול, בחרו בגדים שיטשטשו את גודל האגן. העדיפו חולצות ארוכות שיגיעו עד לאמצע הישבן ומכנסיים בגזרה ישרה. לעולם אל תלבשו מכנסיים בגזרת סקיני שידגישו את אזור האגן. אם אתן לא יכולות לוותר על מכנסיים בגזרת סקיני, לבשו עליהן חולצה ארוכה או טוניקה שיכסו את אזור האגן.

אם יש לכן חזה גדול תוכלו ליצור אשליה של חזה קטן יותר אם תלבשו חולצות עם כפתורים או כיווצים לכל האורך ותימנעו ממחשופים גבוהים או מצווארונים סגורים. שרשרת ארוכה או צעיף יחתכו את המראה וימשכו את תשומת הלב מהחזה הגדול. לכולן חשוב ללבוש חזייה טובה ותומכת, אך במיוחד לבעלות חזה גדול. חשוב לבחור חזייה עם רצועות מתוחות שירימו את החזה כלפי מעלה. אל תלבשו חולצות המחולקות לשניים, כאשר אזור החזה בצבע אחד והאזור מתחתיו בצבע אחר ואל תבחרו בחולצות או שמלות עם כיווצים או חגורה מתחת לחזה.

רוצה לדעת איך להתאפר נכון ? לחצי כאן

תגובה 1:

  1. אני שוקלת לשים גוזייה וממש לא נעים לי. לא בטוחה שהכל מתאים לכולם.

    השבמחק